Szuper Samuráj Világ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kamitora Kenzo

2 posters

Go down

Kamitora Kenzo Empty Kamitora Kenzo

Témanyitás  Kamitora Kenzo Hétf. Feb. 01, 2010 10:03 pm

Név:Kamitora Kenzo

Nem:Férfi

Kor: Július. 06

Kinézet: Fekete hosszú haj ami össze van fogva. Magas izmos test. Zöldes-barna szem. Fekete ujjatlan pólo, Fekete farmer, bakancs és fekete csukló szorító.

Kaszt:Fegyvermester, Akadémiai Tanuló

Felszerelés: Egy könyv, egy táska amiben kaja van legtöbbször és egy toll.

Jellem:Makacs, önfejű, Barátságos, Kedves, büszke és segítőkész, Imád csajozni és a jó csajokat, gyerekes néha.

Képesség: Bármikor képes erős támadásokra és nagyon gyors

Előtörténet:

A nevem Kamitora Kenzo. Egy szép napon születtem a családomban én voltam az egyetlen akinek már volt foga kiskorában. Ezzel mindenki róllam beszélt így nem is csoda hogy sokan megbámúltak csecsemő koromban. Volt egy bátjám akivel kiskoromban folyton együtt játszottunk. Én már 6 évesen elkezdtem edzeni és fegyverekkel harcolni tanulni. Majd sikerült 13 évesen bekerülnöm az akadémiára. Ahogy bent voltam a testvéremmel én tudtam hogy egy jó partnert fogok kapni. Majd nem kis vártatva a kijelölt partneremmel megismerkedtem már a folyosón mert belebotlottam.
-Bocsi az én hibám.
-Nem nem a tied.
-De az enyém.
-Öcsi gyeremár biztos bent vannak már mind.
Én bólintottam és felugrottam majd a lányt lestem egy darabig. Majd az ajtónál mikor beakartunk lépni akkor ő is ott termet. Én ahogy megfordúltam elvörösödtem rögtön mert jó látásom volt rá. Majd Hyuga a testvérem berántott az ajtón. Egy előadóiban termettünk ahol éppen középen álltam. Gondoltam itt az idő hogy bemutatkozzak.
-Én vagyok Kamitora Kenzo a legjobb harcos.
Majd mind enki elkezdett suttogni és röhögni, de aki jött lány mögöttünk az csak mosolygot. Nem tudtam miért mosolyog csak akkor tudtam meg mikor a tanár bejött. Mindenkinek beosztotta a társát még Hyuga is megkapta, de én még nem. Arra gondoltam hogy nem lesz fegyverem, de észre vettem a lányt hogy engem bámul.
-Szia mond.
-Szia én leszek a te fegyvered.
-MI?!
Majd a tanár hozzám ért és látta hogy a lány már elmondta és ő ki is ment. Nem tudtam hol kezdjem így bemutatkoztam.
-Én kamitora kenzo vagyok.
-Én Meran usuge vagyok árny fegyver.
-És mien fegyverré tudsz átváltozni?
-Ninja fegyveré tudok átváltozni.
Majd ahogy kimentek az udvarra mindenki beszélgetett a partnerével, de Kami és Meran gyakorolni kezdtek. Már Kami este felé kezdett éhes lenni a gyakorlásban és mondta Merannak hogy menjenek enni. Mindeketten jóízűt ettek. Majd Meran elindúlt haza felé és Kami is. Már KAmi az ágyban feküdt, de nem tudot aludni.
~Vajon Meran mit csinálhat most?~
Majd reggel a suliban megint együtt voltunk és a küldetéseket néztük. Találtam egyet ami nekünk való. Egy kis faluban gyilkol pár emberke és őket kell elintézni. Mikor odaértünk észrevettem hogy nem gyengék és nem tudatlanok a harcban. Már készen álltam és Meran is.
-Akkor hajrá.
Már ugrottam is és Meran kattana lett a kezemben. Az első embert sikerült is, de a másik 6 embrerrel már küzdeni kellet. Nagy nehezen az egyiknek a fejét vettem, de a maradék már támadt is. + támadását egyszerre sikerült kivédenem, de kettő oldalba szúrt. Ekkor kezdtem elgyengűlni és a harcosok főlém hajoltak.
-Ez is csak egy forró fejű kis pondró.
Már mozogni is aligtudtam a vérveszteségtől. Meran ekkor vissza alakúlt emberi formájában és elállta az útját a harcosoknak. Ezt még láttam és a harcosok körbe állták. Majd elkezdték őt ütni, rúgni. Meran már nem bírta ezt sokáig és elkezdett kiabálni.
-Kami segíííííííííííííííts!!!!!
Ekkor felkelltem és elindúltam a harcosok felé. Majd megfogtam egy lendülő kezet.
-Nem vagyok pondró a nevem Kamitora Kenzo és Merant halálkaszává fogom tenni.
Majd felkaptam az embert és neki vágtam egy másiknak. Ekkor újra a fegyverükhöz nyúltak. Meran meg láncsos sarlóvá változott. Majd elkaptam az egyiket és kettészeltem. Majd a maradék 4 is erre a sorsra jutott. Majd Meran vissza változott.
-Jól vagy?
-Igen.
-A fegyveremet nem bánthatjátok büntetlenűl.
Majd Meran megette a lelkeket és elindűltunk a suliba ahol egyik haverom nem hagyot minket békén a fegyverével és kihívot egy harcra. Merannal csak bolintotunk és ő egy Kunaivá változott. Majd az ellenfelünk egy pallóssal támadt ránk. Én simán kivédtem és mosolyogtam rá. Majd megpróbált rúgni amit kihasználtam és hátra ugrottam mintha elért volna és így sikerült őt ezzel átverni így arra számított hogy gyenge vagyok és ahogy támadni próbált megint én a kunai markolatával gyomron vágtam amitől összeeset. Majd én fogtam magam és Merannal együtt elsétáltunk. Majd megint néztük a küldetés táblát, de semmi értelmeset sem láttam. Majd mentünk egy közeli faluban ahol 3 ember rohant tiszta véresen. Ekkor Meran átalakúlt katanává. Majd rohantam feléjük azok meg egy-egy buzogányt ráztak.~Ez nagyon könyű lesz~ Majd egy lendülettel kiütötem mind a három ember kezéből a fegyverét és leszegtem a fejem. Majd újra rájuk néztem és kettévágtam őket. Ekkor újabb tojással gyarapodtunk.

Fegyverem:
Név:Meran Usuge

Nem:nő

Kor: Július. 08

Kinézet: Fekete hosszú haj ami össze van fogva. Magas egy nőhöz képest, de Kamitorához nem. Egy topp és egy kis nadrág.

Kaszt:Árnyfegyver

Felszerelés: Katana és Kunaivá tud átalakúlni

Jellem:Barátságos, kedves, félénk, bátor, néha önfejű és folyton kami mellet van hogy ne esen neki baja

Képesség:
Kamitora Kenzo SleepingNinjaGirl


A hozzászólást Kamitora Kenzo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 17, 2010 5:08 pm-kor.
Kamitora Kenzo
Kamitora Kenzo

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Jan. 31.

Karakter info
Rang: Akadémiai Tag
Lélek energia:
Kamitora Kenzo Left_bar_bleue500/3500Kamitora Kenzo Empty_bar_bleue  (500/3500)
//Démon-Lélek tojás// Már akinél...: -

Vissza az elejére Go down

Kamitora Kenzo Empty Re: Kamitora Kenzo

Témanyitás  Admin Kedd Feb. 16, 2010 11:40 pm

A társadból hiányolom a jellemet, és reészletezd milyen alakjai van (hogy mennyi lehet, lásd Szint leírás 2. reagja: https://ssamuraiv.hungarianforum.com/szabalyzat-f8/szint-leiras-t9.htm

De ezek az apróbb hibákat elnézve ELFOGADOM!


Jutalom 500 geel és 500 LE!
Készítsd el az adatlapod! Smile

Csá, csumi, csá! Smile
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2009. Dec. 07.

Karakter info
Rang: Igazgató
Lélek energia:
Kamitora Kenzo Left_bar_bleue22000/22000Kamitora Kenzo Empty_bar_bleue  (22000/22000)
//Démon-Lélek tojás// Már akinél...: fordított nyolcas

https://ssamuraiv.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.