Szuper Samuráj Világ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hyuga Kenzo

2 posters

Go down

Hyuga Kenzo Empty Hyuga Kenzo

Témanyitás  Hyuga Kenzo Szer. Feb. 03, 2010 11:03 pm

Név: Hyuga Kenzo
Nem: férfi
Kor: Január 15
Kinézet: szőkésbarna haj, kék szem szemüveges, arcát kendő takarja, alacsony izmos test, fekete kapucnis pulcsi, feke poló, fekete rövidnadrág, fekete acélbetkó, fekete újjatlan kesztyű
Kaszt: fegyvermester, akadémia tag
Jellem: mogorva, önfejű mint az öccse, hírtelen haragú, megfontolt, néha kedves is tud lenni, ha elkezdenek az öccsével hüylülni akkor átvált viccesre-humorosra.
Felszerelés: váltáska amiben: tartalék kesztyű, szemüveg tok található, néha ide teszi a pulcsiját
Képesség: lesből és megfontoltan támad, de ha gúnyolják és lenézik akkor gyors és szemmel nem lehet követni és iylenkor nem gondolkozik-elveszti az önuralmát.

Töri:
Egy napon születtem öcsémmel, bár én hamarabb megszülettem mint ő. Kamival kiskorunkban együtt játszottunk. Én ekkor mester fokon űztem a tréfákat és trükköket, bár éreztem hoyg különleges gyerek vagyok. 8 évesen kezdett el érdekelni a fegyverek és a harcművészet. Kami már 6 évesen tanúlgatott. 13 évesen bekerültünk az akadémiára ahol azt rebesgették hogy itt fogjuk megkapni a társunkat és vele együtt a fegyverünket:
- No Kami mit szólsz mindehez ?
- Eről álmodtam és remélem jó fegyvert kapok. válaszolt nekem.
- Aham én is várom már a találkát. röhögve válaszoltam öcsémnek.
Bementem a terembe és magára hagytam öcsémet a folyosón. Bent nagyon sokan voltunk és alig volt hely. Egyszer egy tanár jött be és mondta:
- Üdv mindnekinek !!!! találjátok meg a fegyvereiteket Rajta.
*~ No ez szép !!! hoyg fogom felismerni a fegyveremet ? no de keresgéljünk *
Kisvártatva egy csaj ment ell meletem, de nem ment sokáig és visszajött hozzám:
- Nagy zűrzavar van mi ?
- He ?!?! te hozzám szólsz kislány ?
- Igen te barom kimáshoz !
- Ja bocs, elkalandoztam, válaszolva a kérdésedre tényleg zűrzavarvan. Hogy hívnak ?
- Uzuge Minami árnyfegyver ( tüskés kalapács ) és téged ?
- Hyuga Kenzo vagyok egyike a Kenzo családból, egyébként öcsém is itt tanul és ikrek vagyunk.
- Örvendek a szernecsének társam, mától elválaszhatatlanok leszünk Very Happy.
- Ahogy akarod társam, majd hozzátámaszkodtam a falnak.
Kisvártatva láttam öcsémet is a társával együtt beszélgetni. *~no látom neked is megvan a fegyvered, jó nagyon legalább tudunk majd edzeni is együtt.* Kicsöngettek és kimentünk az udvarra, majd mondtam Minaminak:
- Változz !!!! nézük mennyire vagy erős.
- Igenis.
Átváltozott és kerestem egy célpontott amin kipróbálhatom a társamat. Megpillnatottam egy korhadt fát. Nekirohanva meglendítettem Minamit és egy másodperc időleforgás alatt ketté szeltem a fát. Visszapillantva meglepődtem Minami erején. Feldobtam a fegyveremet a levegőbe Minami meg visszaváltozva a karjaimba zuhant:
- Te Hyuga ez nem félreérthető ?
- Őőőő.... hátsz.... de. válaszoltam neki elpirúlva egy kicsit. Látom eléggé erős vagy a korodhoz képest.
- Miért mit vártál azt hogy egy kis kényes csaj lesszek gyenge erővel ? kérdezősköödtt Minami
- Nem dehogy is csak meglepődtem ennyi. Egyébként délután mit csinálsz suli után ?
- Semmit, miért ?
- Arra gondoltam kimehetnénk egy elhagyatott helyre edzeni. vakarva a fejem válaszoltam neki.
- Oké !!! benne vagyok mikor hol ?
- Mikor végelessz minden óránknak akkor tudok egy helyet ahol senkise zavarhat minket.
- Jó Very Happy Hyuga, de csak edzés semmi több uyge?
- Igen, mit feltételezel te rólam már? kidülledt szemekkel kérdeztem vissza.
- Semmit se csak elővigyázatos vok.
Becsöngettek és mentünk vissza a terembe kettő ismerkedős órára. Mikor azok is leteltek a kapunál vártam Minamira. Megjött és elindúltunk a titkos helyünkre amit csak én és Kami tudtunk. Mikor megyünk nagyban előttünk Kami jött:
- No tesó te hová készülődsz a társaddal?
- Hyuga tudod hoyg én edzek és most főleg mert feltérképezem a társam erejét.
- Oh, mitszólnál egy kis harchoz velem a titkos helyünkön?
- Benne vagyunk !! válaszolta Kami.
Ezel négyesben folytattuk az utunkat. Mikor odaértünk csak mindketten ennyit mondtunk:
- VÁLTOZZ !!!
Tudtam hogy öcsém nekem fog egyből rontani mert rég kismertem a harci modorát kiskorunkban. *Úgy terveztem hoyg eleinte csak védekezek és majd mikor nem öszpontosít akkor meglepem egy ellentámadással.* Így is lett nekem rontott, de hátra léptem és védekeztem:
- Hyuga mit művelsz támadj !!!
- Várj még !!! suttogtam neki.
Csak támadott és támadott, de megláttam hoyg a lába védtelen felület lett. Rámosolyogtam és egy guggoló rúgással kibuktattam és a levegőből csapásra készülődtem. De sajna erre számított és kitért a támadásom elől. *~franc, tudja ő is előre a támadásomat. Ilyenkor gyűlölöm hoyg az iker tertvérem.* Belecsapódtam a földbe de tudtam hoyg a hátamra fogja mérni a támadását. Ezt beis kapva egy fának csapódva ültem le a földre:
- Hyuga jól vagy, kelj fel letudjuk győzni csak össze kel hoyg hangolódjunk.
- Vettem, de most csak erő nélkül harcolunk, szóval nincs duma. válaszoltam neki és lassan felkeltem.
- Hé öcsi, csak ennyit tudsz? ennél még anyánk is erősebbet üt.
- Tényleg ? na akkor ezt kapd ki. és rámtámadt.
Levegőből és hírtelen akart lecsapni, de én megelőztem. Megfogtam a lábát és erőből fának csaptam majd a tüskés kalapácsommal mégjobban földbe csaptam, de pehkemre valahogy kitért ez elől és engem döngölt a földbe és porfelhő keletkezett:
- Kami, mindketten erősek vagyunk látom, béke ? kérdeztem tőle.
- Hyuga tesó elfogadom a tűzszünati kérelmedet. hozzámlépett és felhúzott, majd leporoltam magam.
Este hazamentünk. Másnak korán reggel arra keltem, hoyg nincs itthon, gyors felkeltem és berohantam az akadémiára. Minami már a küldi táblánál várt és egy jó küldire mutatott:
- Ez jó lessz ? kérdezte tőlem.
- Igen, menjünk mire várunk még ? válaszoltam neki.
A küldink az volt hogy négy démonná vált lelket beszerezzünk egy démontól és csatlósaitól. Beleérte magukat is. Megérkeztünk a búvóhelyükre. Egy lerobbant erőd szerűségben húzzódtak meg és esténként innen támadtak ártatlanokra. Berugtuk az ajtót és máris szembe találtuk magunkat kettő csatlóssal:
- Minami változz !
- Igenis.
Felugorva támadtam mindkettőre. Gyorsan végeztem velűk majd Minami megette a kettő tojást és mentünk tovább. Egy ebédlőben pont megbeszélést tartottak mikor mi berontottunk és kapásból megint kettőt elintéztünk. Négyen támadtak ránk,de mi erősen helytáltunk. Igazz kaptunk néhány utést és sebet de végül megöltünk mindnekit és így összesen 10 démontojást szereztünk be:
- Minami jók voltunk mi ?
- Igen eléggé, csak sajog a bal vállam.
- Nyugi visszaérve az akadémiára megmaszírozom neked, ha akarod. mondtam neki.
- Az jól esne Hyugi !!!
Ezzel egy tükörhöz lépve jelentettünk halálistem mesternek. Aki elégedett volt velünk. Mi megköszönve visszatértünk az akadémiára és aszóta is Minamival elválaszhatatlanok vagyunk.

Egyébb:
Név: Uzuge Minami
Nem: nő
Kor: Március 15
Kinézet: fekete-fehér haj, kék szem, alacsony,szürke mellény, szürke poló, szürke rövidnadrág, szürke bakancs, szürke újjatlan kesztyű
Kaszt: árnyfegyver, akadémia tag
Jellem: önfejű mint én,védelmező, megfontolt, humoros
Felszerelés: önmagában már fegyver
Képesség: gyors és nehéz fegyver.
Kinézete (átváltozáskor): fatalmas kalapács fej amin mindenhol tüskék lógnak ki belőle. Színe teljesen fekete amin piros háromszögek vannak. A nyele bevan tekerve fehér szalaggal végén egy kis csengő található. A fehér szallagon egy kis mondat olvasható: A lelked a minénk lessz ...
Kaszt: Árnyfegyver
Szint: 1. szint


A hozzászólást Hyuga Kenzo összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 18, 2010 11:27 pm-kor.
Hyuga Kenzo
Hyuga Kenzo

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Feb. 03.
Age : 34
Tartózkodási hely : Akadémia

Karakter info
Rang: Akadémiai Tag
Lélek energia:
Hyuga Kenzo Left_bar_bleue500/3500Hyuga Kenzo Empty_bar_bleue  (500/3500)
//Démon-Lélek tojás// Már akinél...: -

Vissza az elejére Go down

Hyuga Kenzo Empty Re: Hyuga Kenzo

Témanyitás  Admin Kedd Feb. 16, 2010 11:55 pm

Itt is az Egyébet csináld meg úgy mint Hyugát előtöri nélkül. Írd le, hogy átváltozáskor hogy néz ki. - Szint leírás 2. reag.

Sztem csupán ennyit kell javítanod.
Ha javítottál, akkor tekintsd Elfogadottnak.

500 geel, 500 LE, már csak adatlap készítés, és go játszani.

csáó, csumi, csákány!
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2009. Dec. 07.

Karakter info
Rang: Igazgató
Lélek energia:
Hyuga Kenzo Left_bar_bleue22000/22000Hyuga Kenzo Empty_bar_bleue  (22000/22000)
//Démon-Lélek tojás// Már akinél...: fordított nyolcas

https://ssamuraiv.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.